EEHZA1E331V PANASONIC Kondensator hybrydowy SMD
Symbol Micros:
KHS EEHZA1E331V
Obudowa:
330uF 25VDC 20% (10 X 10.5mm) SMD 0.02 Ohm 2500mA 10000h 105C Automotive
Parametry
| Pojemność: | 330uF |
| Rozmiar: | 10x10,5mm |
| Napięcie pracy: | 25V |
| Żywotność [h]: | 10000h |
| Montaż: | SMD |
| Producent: | PANASONIC |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: EEHZA1E331V
Obudowa dokładna: smdGh-ZA-v
Magazyn zewnętrzny:
9000 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,9880 |
| Pojemność: | 330uF |
| Rozmiar: | 10x10,5mm |
| Napięcie pracy: | 25V |
| Żywotność [h]: | 10000h |
| Montaż: | SMD |
| Producent: | PANASONIC |