EEHZA1V680XP PANASONIC Kondensator hybrydowy SMD
Symbol Micros: KHS EEHZA1V680XP
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: smdD8h-ZA
68uF 35VDC 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.035 Ohm 2000mA 10000h 105C Automotive
Parametry
Pojemność: 68uF
Rozmiar: 6,3x7,7mm
Napięcie pracy: 35V
Żywotność [h]: 10000h
Montaż: SMD
Producent: PANASONIC
Producent: Panasonic Symbol producenta: EEHZA1V680XP Obudowa dokładna: smdD8h-ZA
Magazyn zewnętrzny:
3740 szt.
ilość szt. 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
10
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
3600 szt.
ilość szt. 900+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
900
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 68uF
Rozmiar: 6,3x7,7mm
Napięcie pracy: 35V