EEHZA1V680XV PANASONIC Kondensator hybrydowy SMD
Symbol Micros: KHS EEHZA1V680XV
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: smdD8h-ZA-v
68uF 35VDC 20% (6.3 X 8mm) SMD 0.035 Ohm 2000mA 10000h 105C Automotive T
Parametry
Pojemność: 68uF
Rozmiar: 6,3x8mm
Napięcie pracy: 35V
Żywotność [h]: 10000h
Montaż: SMD
Producent: PANASONIC
Producent: Panasonic Symbol producenta: EEHZA1V680XV Obudowa dokładna: smdD8h-ZA-v
Magazyn zewnętrzny:
12600 szt.
ilość szt. 900+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
900
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 68uF
Rozmiar: 6,3x8mm
Napięcie pracy: 35V