EEHZC1E221P PANASONIC Kondensator hybrydowy SMD
Symbol Micros: KHS EEHZC1E221P
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: smdFh-ZC
220uF 25VDC 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.027 Ohm 1600mA 4000h 125C Automotive
Parametry
Pojemność: 220uF
Rozmiar: 8x10,2mm
Napięcie pracy: 25V
Żywotność [h]: 4000h
Montaż: SMD
Producent: PANASONIC
Producent: Panasonic Symbol producenta: EEHZC1E221P Obudowa dokładna: smdFh-ZC
Magazyn zewnętrzny:
170 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
3500 szt.
ilość szt. 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
500
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 220uF
Rozmiar: 8x10,2mm
Napięcie pracy: 25V