EEHZC1V680XP PANASONIC Kondensator hybrydowy SMD
Symbol Micros: KHS EEHZC1V680XP
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: smdD8h-ZC
68uF 35VDC 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.035 Ohm 1400mA 4000h 125C Automotive
Parametry
Pojemność: 68uF
Rozmiar: 6,3x7,7mm
Napięcie pracy: 35V
Żywotność [h]: 4000h
Montaż: SMD
Producent: PANASONIC
Producent: Panasonic Symbol producenta: EEHZC1V680XP Obudowa dokładna: smdD8h-ZC
Magazyn zewnętrzny:
3350 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 68uF
Rozmiar: 6,3x7,7mm
Napięcie pracy: 35V