EEHZK1V101XP PANASONIC Kondensator hybrydowy SMD
Symbol Micros: KHS EEHZK1V101XP
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: smdD8h-ZKU
100uF 35VDC 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.035 Ohm 1700mA 4000h 125C Automotive
Parametry
Pojemność: 100uF
Rozmiar: 6,3x7,7mm
Napięcie pracy: 35V
Żywotność [h]: 4000h
Montaż: SMD
Producent: PANASONIC
Producent: Panasonic Symbol producenta: EEHZK1V101XP Obudowa dokładna: smdD8h-ZKU
Magazyn zewnętrzny:
200 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 100uF
Rozmiar: 6,3x7,7mm
Napięcie pracy: 35V