MKS4C052206D00KSSD Wima Kondensator
Symbol Micros:
KMKTU22/ 63k27 WIMA
Obudowa: Mktb27.5
Kondensator; MKT; 22uF; 63V; 10%; r=27.5mm; bulk; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 22uF |
| Napięcie pracy: | 63V |
| Raster [m]: | 27,5mm |
| Producent: | WIMA |
| Rodzaj opakowania: | Bulk |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
Producent: WIMA Kondensatoren AG
Symbol producenta: MKS4C052206D00KSSD
Obudowa dokładna: Mktb27.5
Magazyn zewnętrzny:
431 szt.
| ilość szt. | 378+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 13,4805 |
| Pojemność: | 22uF |
| Napięcie pracy: | 63V |
| Raster [m]: | 27,5mm |
| Producent: | WIMA |
| Rodzaj opakowania: | Bulk |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | THT |
| Typ kondensatora: | MKT |