593D107X9016D2TE3 Vishay Kondensator
Symbol Micros:
KTLSD100.00/16k
Obudowa: smdD
Kondensator tantalowy; 100uF; 16V; 10%; SMD; obudowa: D; niskoimpedancyjny; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 100uF |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | D |
| Obudowa: | 2917 cal |
| Obudowa: | 7343 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
Producent: Vishay
Symbol producenta: 593D107X9016D2TE3 RoHS
Obudowa dokładna: smdD
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,0000 | 2,5200 | 1,9800 | 1,8000 | 1,7400 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: 593D107X9016D2TE3
Obudowa dokładna: smdD
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,7400 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TPSD107K016R0150
Obudowa dokładna: smdD
Magazyn zewnętrzny:
55000 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,7400 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TPSD107K016R0150
Obudowa dokładna: smdD
Magazyn zewnętrzny:
4500 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,0447 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-28
Ilość szt.: 500
| Pojemność: | 100uF |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | D |
| Obudowa: | 2917 cal |
| Obudowa: | 7343 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Typ kondensatora: | Low ESR |