593D227X9010E2TE3 Vishay Kondensator
Symbol Micros:
KTLSE220.00/10k
Obudowa: smdE
Kondensator tantalowy; 220uF; 10V; 10%; SMD; obudowa: E; niskoimpedancyjny; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 220uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Obudowa: | E |
| Obudowa: | 2917 cal |
| Obudowa: | 7343 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Pojemność: | 220uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Obudowa: | E |
| Obudowa: | 2917 cal |
| Obudowa: | 7343 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Typ kondensatora: | Low ESR |