TPSE477M010R0100 AVX Kondensator
Symbol Micros:
KTLSE470.00/10m
Obudowa:
Kondensator tantalowy; 470uF; 10V; 20%; SMD; obudowa: E; niskoimpedancyjny; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 470uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Obudowa: | E |
| Obudowa: | 2917 cal |
| Obudowa: | 7343 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TPSE477M010R0050
Obudowa dokładna: smdE
Magazyn zewnętrzny:
400 szt.
| ilość szt. | 400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,2879 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TPSE477M010R0050
Obudowa dokładna: smdE
Magazyn zewnętrzny:
2000 szt.
| ilość szt. | 400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,2516 |
| Pojemność: | 470uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Obudowa: | E |
| Obudowa: | 2917 cal |
| Obudowa: | 7343 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Montaż: | SMD |
| Typ kondensatora: | Low ESR |