TAJA105M020RNJ AVX Kondensator
Symbol Micros:
KTSA 1.00/20m
Obudowa: smdA
Kondensator tantalowy; 1.0uF; 20V; ±20%; SMD; obudowa: A; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 1uF |
| Napięcie pracy: | 20V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Montaż: | SMD |
Producent: KEMET
Symbol producenta: T491A105M020AT
Obudowa dokładna: smdA
Magazyn zewnętrzny:
4000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2505 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: 293D105X0020A2TE3
Obudowa dokładna: smdA
Magazyn zewnętrzny:
16000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2880 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: 293D105X0020A2TE3
Obudowa dokładna: smdA
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3287 |
| Pojemność: | 1uF |
| Napięcie pracy: | 20V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |