TAJA106K010RNJ AVX/ 293D106X9010A2TE3 VISHAY Kondensator
Symbol Micros:
KTSA 10.00/10k
Obudowa: smdA
Kondensator tantalowy; 10uF; 10V; ±10%; SMD; obudowa: A; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 10uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Pojemność: | 10uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |