TAJA226K006RNJ AVX/ 293D226X96R3A2TE3 VISHAY/ TCSCS0J226KAAR SAMSUNG Kondensator
Symbol Micros:
KTSA 22.00/06k
Obudowa: smdA
Kondensator tantalowy; 22uF; 6.3V; ±10%; SMD; obudowa: A; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 22uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
Producent: Vishay
Symbol producenta: 293D226X96R3A2TE3 RoHS
Obudowa dokładna: smdA
karta katalogowa
Stan magazynowy:
6035 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0700 | 0,5410 | 0,3260 | 0,2580 | 0,2380 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TAJA226K006RNJ
Obudowa dokładna: smdA
Magazyn zewnętrzny:
24000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3881 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: 293D226X96R3A2TE3
Obudowa dokładna: smdA
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2380 |
Producent: AVX
Symbol producenta: TAJA226K006RNJ
Obudowa dokładna: smdA
Magazyn zewnętrzny:
10500 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4012 |
| Pojemność: | 22uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |