TAJA226K010RNJ AVX/ 293D226X9010A2TE3 VISHAY/ T491A226K010AT KEMET Kondensator
Symbol Micros:
KTSA 22.00/10k
Obudowa: smdA
Kondensator tantalowy; 22uF; 10V; ±10%; SMD; obudowa: A; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 22uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
Producent: AVX
Symbol producenta: TAJA226K010RNJ RoHS
Obudowa dokładna: smdA
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1058 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,2400 | 0,6830 | 0,4520 | 0,3770 | 0,3540 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: 293D226X9010A2TE3 RoHS
Obudowa dokładna: smdA
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0400 | 0,5730 | 0,3800 | 0,3160 | 0,2970 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TAJA226K010RNJ
Obudowa dokładna: smdA
Magazyn zewnętrzny:
160000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4589 |
Producent: AVX
Symbol producenta: TAJA226K010RNJ
Obudowa dokładna: smdA
Magazyn zewnętrzny:
4000 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4144 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TAJA226K010RNJ
Obudowa dokładna: smdA
Magazyn zewnętrzny:
194000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4337 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-28
Ilość szt.: 2000
| Pojemność: | 22uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |