TAJA335K016RNJ AVX/ T491A335K016AT KEMET Kondensator
Symbol Micros:
KTSA 3.30/16k
Obudowa: smdA
Kondensator tantalowy; 3.3uF; 16V; ±10%; SMD; obudowa: A; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 3,3uF |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Pojemność: | 3,3uF |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |