TAJA336K010RNJ AVX/ T491A336K010AT KEMET Kondensator
Symbol Micros:
KTSA 33.00/10k
Obudowa: smdA
Kondensator tantalowy; 33uF; 10V; ±10%; SMD; obudowa: A; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 33uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
Producent: AVX
Symbol producenta: TAJA336K010RNJ RoHS
Obudowa dokładna: smdA
karta katalogowa
Stan magazynowy:
900 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0700 | 0,5730 | 0,4460 | 0,4030 | 0,3900 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TAJA336K010RNJ
Obudowa dokładna: smdA
Magazyn zewnętrzny:
24000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4752 |
| Pojemność: | 33uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |