TAJA476K006RNJ AVX/ 293D476X96R3A2TE3 VISHAY Kondensator
Symbol Micros:
KTSA 47.00/06k
Obudowa: smdA
Kondensator tantalowy; 47uF; 6.3V; ±10%; SMD; obudowa: A; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 47uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
Producent: CEC
Symbol producenta: CA45-A-6.3V-47uF-K RoHS
Obudowa dokładna: smdA
Stan magazynowy:
1500 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9590 | 0,5290 | 0,3500 | 0,2920 | 0,2740 |
| Pojemność: | 47uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Obudowa: | A |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |
Opis szczegółowy
Producent: AVX
Typ kondensatora: tantalowy
Pojemność: 47µF
Napięcie pracy: 6.3V
Tolerancja: ±10%
Temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Obudowa: A