TAJB106K006RNJ AVX Kondensator
Symbol Micros:
KTSB 10.00/06k
Obudowa: smdB
Kondensator tantalowy; 10uF; 6,3V; ±10%; SMD; obudowa: B; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 10uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Obudowa: | B |
| Obudowa: | 1411 cal |
| Obudowa: | 3528 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TAJB106K006RNJ
Obudowa dokładna: smdB
Magazyn zewnętrzny:
228000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5257 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: 293D106X96R3B2TE3
Obudowa dokładna: smdB
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4694 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: 293D106X96R3B2TE3
Obudowa dokładna: smdB
Magazyn zewnętrzny:
8000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3471 |
| Pojemność: | 10uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Obudowa: | B |
| Obudowa: | 1411 cal |
| Obudowa: | 3528 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |