Kondensator tantalowy; 4.7uF
Symbol Micros:
KTSB 4.70/10k
Obudowa: smdB
Kondensator tantalowy; 4.7uF; 10V; ±10%; SMD; obudowa: B; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 4,7uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Obudowa: | B |
| Obudowa: | 1411 cal |
| Obudowa: | 3528 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
Producent: KEMET
Symbol producenta: T491B475K010AT
Obudowa dokładna: smdB
Magazyn zewnętrzny:
28000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3584 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TAJB475K010RNJ
Obudowa dokładna: smdB
Magazyn zewnętrzny:
64000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3345 |
| Pojemność: | 4,7uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Obudowa: | B |
| Obudowa: | 1411 cal |
| Obudowa: | 3528 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |