Kondensator tantalowy; 33uF
Symbol Micros:
KTSC 33.00/20k
Obudowa: smdC
Kondensator tantalowy; 33uF; 20V; ±10%; SMD; obudowa: C; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 33uF |
| Napięcie pracy: | 20V |
| Obudowa: | C |
| Obudowa: | 2312 cal |
| Obudowa: | 6032 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
Producent: Vishay
Symbol producenta: 293D336X9020C2TE3 RoHS
Obudowa dokładna: smdC
Stan magazynowy:
500 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,0000 | 1,2000 | 0,9190 | 0,8270 | 0,7990 |
| Pojemność: | 33uF |
| Napięcie pracy: | 20V |
| Obudowa: | C |
| Obudowa: | 2312 cal |
| Obudowa: | 6032 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |