TAJC686K016RNJ AVX Kondensator
Symbol Micros:
KTSC 68.00/16k
Obudowa: smdC
Kondensator tantalowy; 68uF; 16V; ±10%; SMD; obudowa: C; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 68uF |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | C |
| Obudowa: | 2312 cal |
| Obudowa: | 6032 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TAJC686K016RNJ
Obudowa dokładna: smdC
Magazyn zewnętrzny:
1500 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,5131 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TAJC686K016RNJ
Obudowa dokładna: smdC
Magazyn zewnętrzny:
500 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3621 |
| Pojemność: | 68uF |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | C |
| Obudowa: | 2312 cal |
| Obudowa: | 6032 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |