T491C107M010AT Kemet Kondensator
Symbol Micros:
KTSC100.00/10m
Obudowa: smdC
Kondensator tantalowy; 100uF; 10V; ±20%; SMD; obudowa: C; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 100uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Obudowa: | C |
| Obudowa: | 2312 cal |
| Obudowa: | 6032 mm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Montaż: | SMD |
Producent: KEMET
Symbol producenta: T491C107M010AT
Obudowa dokładna: smdC
Magazyn zewnętrzny:
500 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0002 |
| Pojemność: | 100uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Obudowa: | C |
| Obudowa: | 2312 cal |
| Obudowa: | 6032 mm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |