TAJC227K006RNJ AVX/ 293D227X96R3C2TE3 VISHAY Kondensator
Symbol Micros:
KTSC220.00/06k
Obudowa: smdC
Kondensator tantalowy; 220uF; 6.3V; ±10%; SMD; obudowa: C; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 220uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Obudowa: | C |
| Obudowa: | 2312 cal |
| Obudowa: | 6032 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
Producent: AVX
Symbol producenta: TAJC227K006RNJ RoHS
Obudowa dokładna: smdC
karta katalogowa
Stan magazynowy:
11500 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,5100 | 1,5800 | 1,2400 | 1,1300 | 1,0900 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TAJC227K006RNJ
Obudowa dokładna: smdC
Magazyn zewnętrzny:
22500 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3500 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: TAJC227K006RNJ
Obudowa dokładna: smdC
Magazyn zewnętrzny:
19003 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,2151 |
Producent: AVX
Symbol producenta: TAJC227K006RNJ
Obudowa dokładna: smdC
Magazyn zewnętrzny:
600 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1067 |
| Pojemność: | 220uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Obudowa: | C |
| Obudowa: | 2312 cal |
| Obudowa: | 6032 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |