T491X476K035AT KEMET Kondensator
Symbol Micros:
KTSX 47.00/35k
Obudowa: smdX
Kondensator tantalowy; 47uF; 35V; ±10%; SMD; obudowa: X; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 47uF |
| Napięcie pracy: | 35V |
| Obudowa: | X |
| Obudowa: | 2917 cal |
| Obudowa: | 7343 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
Producent: KEMET
Symbol producenta: T491X476K035AT RoHS
Obudowa dokładna: smdX
karta katalogowa
Stan magazynowy:
500 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,5200 | 4,5600 | 3,8800 | 3,5500 | 3,4300 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: T491X476K035AT
Obudowa dokładna: smdX
Magazyn zewnętrzny:
33000 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,3699 |
| Pojemność: | 47uF |
| Napięcie pracy: | 35V |
| Obudowa: | X |
| Obudowa: | 2917 cal |
| Obudowa: | 7343 mm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ kondensatora: | Tantalowy |