ABS210-13 DIODES
Symbol Micros:
MP02.0/1000abs210-13
Obudowa: ABS
2A; 1000V; opakowanie: taśma/krążek
Parametry
| Producent: | DIODES |
| Typ: | Mostek prostowniczy SMD |
| Montaż: | SMD |
| Napięcie pracy: | 1000V |
| Prąd przewodzenia: | 2A |
| Obudowa: | ABS |
Producent: DIODES/ZETEX
Symbol producenta: ABS210-13 RoHS
Obudowa dokładna: ABS
karta katalogowa
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0500 | 0,5750 | 0,3770 | 0,3250 | 0,3000 |
Producent: DIODES/ZETEX
Symbol producenta: ABS210-13
Obudowa dokładna: ABS
Magazyn zewnętrzny:
20000 szt.
| ilość szt. | 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3000 |
| Producent: | DIODES |
| Typ: | Mostek prostowniczy SMD |
| Montaż: | SMD |
| Napięcie pracy: | 1000V |
| Prąd przewodzenia: | 2A |
| Obudowa: | ABS |