NHD-C0216CZ-FSW-FBW-3V3 Newhaven Display
Symbol Micros:
O LCS NHD-C0216CZ-FSW-FBW-3V3
Obudowa: Rys.O LCS NHD-C0216CZ-FSW-FBW-3V3
Wyświetlacz LCD alfanumeryczny; 16x2; rozmiar: 41,4x24,3x4mm; okno: 37,6x12,8mm Zakres temp. -20°C~+70°C; rodzaj kontrolera: ST7032-0D
Parametry
| Wymiary zewnętrzne: | 41,4x24,3x4mm |
| Rozmiar okna: | 37,6x12,8mm |
| Liczba znaków: | 16x2 |
| Wysokość znaku: | 5,95mm |
| Kolor podświetlenia: | Biały |
| Producent: | Newhaven Display |
| Kolor znaków: | Szary |
| Wymiary zewnętrzne: | 41,4x24,3x4mm |
| Rozmiar okna: | 37,6x12,8mm |
| Liczba znaków: | 16x2 |
| Wysokość znaku: | 5,95mm |
| Kolor podświetlenia: | Biały |
| Producent: | Newhaven Display |
| Kolor znaków: | Szary |
| Technologia wyświetlacza: | FSTN Positive |
| Rodzaj wyświetlacza: | alfanumeryczny |
| Temperatura pracy (zakres): | -20°C ~ 70°C |