RC1602B-GHW-CSX RAYSTAR
Symbol Micros:
O LCS RC1602B-GHW-CSX
Obudowa: Rys.O LCS RC1602B-GHW-CSX
Wyświetlacz LCD alfanumeryczny; 16x2; rozmiar: 80x36x13,5mm; okno: 66x16mm Zakres temp. -20°C~+70°C; rodzaj kontrolera: ST7066U
Parametry
| Wymiary zewnętrzne: | 80x36x13,5mm |
| Rozmiar okna: | 66x16mm |
| Liczba znaków: | 16x2 |
| Wysokość znaku: | 5,55mm |
| Kolor podświetlenia: | Szary |
| Producent: | Raystar |
| Kolor znaków: | Biały |
| Wymiary zewnętrzne: | 80x36x13,5mm |
| Rozmiar okna: | 66x16mm |
| Liczba znaków: | 16x2 |
| Wysokość znaku: | 5,55mm |
| Kolor podświetlenia: | Szary |
| Producent: | Raystar |
| Kolor znaków: | Biały |
| Technologia wyświetlacza: | STN Positive |
| Rodzaj wyświetlacza: | alfanumeryczny |
| Temperatura pracy (zakres): | -20°C ~ 70°C |