BPW20RF
Symbol Micros:
OIO BPW20RF
Obudowa: Rys.BPW20RF
Fotodioda BPW20RF; TO-5; napięcie 1.0V; Ir0=2nA; Ira=60uA 300mW; temperatura pracy -40°C +125°C; długość fali 920nm;
Parametry
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 9,1mm |
| Długość fali (nm): | 920nm |
| Długość fali zakres: | 550nm~1040nm |
| Prąd przewodzenia: | 50mA |
| Kąt świecenia: | 100° |
| Napięcie przewodzenia [UF]: | 1V |
Producent: Vishay
Symbol producenta: BPW20RF RoHS
Obudowa dokładna: Rys.BPW20RF
karta katalogowa
Stan magazynowy:
5 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 24,5100 | 19,6100 | 17,7000 | 16,6800 | 16,4500 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: BPW20RF
Obudowa dokładna: Rys.BPW20RF
Magazyn zewnętrzny:
1800 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 16,4500 |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 9,1mm |
| Długość fali (nm): | 920nm |
| Długość fali zakres: | 550nm~1040nm |
| Prąd przewodzenia: | 50mA |
| Kąt świecenia: | 100° |
| Napięcie przewodzenia [UF]: | 1V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |