TCND5000 VISHAY
Symbol Micros:
OIO TCND5000
Obudowa: Rys.TCND5000
refleksyjny 3mm; Vout 60V; If 100mA; -40°C~85°C;
Parametry
| Producent: | VISHAY |
| Liczba kanałów: | 2 |
| Typ wyjścia: | Fototranzystor |
| CTR: | 20% |
| Prąd przewodzenia: | 100mA |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 60V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: Vishay
Symbol producenta: TCND5000 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.TCND5000
karta katalogowa
Stan magazynowy:
100 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,8600 | 6,2400 | 5,6400 | 5,3400 | 5,2400 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: TCND5000
Obudowa dokładna: Rys.TCND5000
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,2400 |
| Producent: | VISHAY |
| Liczba kanałów: | 2 |
| Typ wyjścia: | Fototranzystor |
| CTR: | 20% |
| Prąd przewodzenia: | 100mA |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 60V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | Rys.TCND5000 |