11-21SYGC/S530-E1 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.11-21SYGC/S530-E1
Obudowa: Rys.OL.11-21SYGC/S530-E1
LED SMD 1206; żółto-zielony; wymiary: 3x1,5x1,5mm; jasność: 19-29mcd; prąd diody: 25mA Długość fali: 573-575nm; kąt świecenia: 60°; napięcie: 2-2,4V
Parametry
| Producent: | EVERLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Kolor diody LED: | Żółto - Zielony |
| Jasność: | 19mcd ~ 29mcd |
| Kąt świecenia: | 60° |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 11-21SYGC/S530-E1 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.11-21SYGC/S530-E1
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5830 | 0,2760 | 0,1540 | 0,1170 | 0,1060 |
| Producent: | EVERLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Kolor diody LED: | Żółto - Zielony |
| Jasność: | 19mcd ~ 29mcd |
| Kąt świecenia: | 60° |
| Prąd diody LED: | 25mA |
| Soczewka diody: | Wodnoprzeźroczysta |
| Moc: | 60mW |
| Napięcie pracy: | 2V ~ 2,4V |
| Długość fali zakres: | 573nm ~ 575nm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |