12-215SURC/S530-A2 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.12-215SURC/S530-A2
Obudowa: Rys.OL.12-215SURC/S530-A2
LED SMD 1206; czerwony; wymiary: 2,1x0,6x1mm; jasność: 16-38mcd; prąd diody: 25mA Długość fali: 624-632nm; kąt świecenia: 130°; napięcie: 2-2,4V
Parametry
| Producent: | EVERLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Kolor diody LED: | Czerwony |
| Jasność: | 16mcd ~ 38mcd |
| Kąt świecenia: | 130° |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 12-215SURC/S530-A2 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.12-215SURC/S530-A2
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6880 | 0,3270 | 0,1840 | 0,1390 | 0,1250 |
| Producent: | EVERLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Kolor diody LED: | Czerwony |
| Jasność: | 16mcd ~ 38mcd |
| Kąt świecenia: | 130° |
| Prąd diody LED: | 25mA |
| Soczewka diody: | Wodnoprzeźroczysta |
| Moc: | 60mW |
| Napięcie pracy: | 2V ~ 2,4V |
| Długość fali zakres: | 624nm~ 632nm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |