12-21UYC/S530-A2/TR8
Symbol Micros:
OL.12-21UYC/S530-A2/TR8
Obudowa: Rys.OL.12-21UYC/S530-A2/TR8
LED Uni-Color Super Yellow 591nm Automotive 2-Pin Chip LED T/R
Parametry
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Żółty |
| Jasność: | 48mcd |
| Długość fali (nm): | 589nm |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,0V ~ 2,4V |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 12-21UYC/S530-A2/TR8 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.12-21UYC/S530-A2/TR8
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5890 | 0,2790 | 0,1560 | 0,1180 | 0,1070 |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 12-21UYC/S530-A2/TR8
Obudowa dokładna: Rys.OL.12-21UYC/S530-A2/TR8
Magazyn zewnętrzny:
36000 szt.
| ilość szt. | 12000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1319 |
Producent: EVERSPIN
Symbol producenta: 12-21UYC/S530-A2/TR8
Obudowa dokładna: Rys.OL.12-21UYC/S530-A2/TR8
Magazyn zewnętrzny:
11600 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1392 |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 12-21UYC/S530-A2/TR8
Obudowa dokładna: Rys.OL.12-21UYC/S530-A2/TR8
Magazyn zewnętrzny:
18000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1268 |
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Żółty |
| Jasność: | 48mcd |
| Długość fali (nm): | 589nm |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,0V ~ 2,4V |