1383SURD/S530-A3 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.1383SURD/S530-A3
Obudowa: Rys.OL.1383SURD/S530-A3
LED THT; dyfuzyjny; czerwony; jasność: 250-500mcd; kąt świecenia: 40°; napięcie prądu: 20mA Długość fali: 624-632nm; napięcie robocze: 1,7-2,5V
Parametry
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Czerwony |
| Długość fali zakres: | 624nm ~ 632nm |
| Jasność: | 250mcd ~ 500mcd |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 40° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,7V ~ 2,4V |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 1383SURD/S530-A3 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.1383SURD/S530-A3
Stan magazynowy:
500 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6990 | 0,3310 | 0,1850 | 0,1400 | 0,1270 |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 1383SURD/S530-A3 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.333-2SURD/S530-A3
Stan magazynowy:
500 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6990 | 0,3310 | 0,1850 | 0,1400 | 0,1270 |
Producent: EVERSPIN
Symbol producenta: 1383SURD/S530-A3
Obudowa dokładna: Rys.OL.1383SURD/S530-A3
Magazyn zewnętrzny:
15600 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1424 |
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Czerwony |
| Długość fali zakres: | 624nm ~ 632nm |
| Jasność: | 250mcd ~ 500mcd |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 40° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,7V ~ 2,4V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 5mm |