1383UYD/S530-A3 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.1383UYD/S530-A3
Obudowa: Rys.OL.1383UYD/S530-A3
LED THT; dyfuzyjny; żółty; jasność: 400-800mcd; kąt świecenia: 25°; napięcie prądu: 25mA Długość fali: 589-591nm; napięcie robocze: 1,7-2,4V
Parametry
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Żółty |
| Długość fali zakres: | 589nm ~ 591nm |
| Jasność: | 400mcd ~ 800mcd |
| Prąd przewodzenia: | 25mA |
| Kąt świecenia: | 25° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,7V ~ 2,4V |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 1383UYD/S530-A3 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.1383UYD/S530-A3
Stan magazynowy:
5000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,7480 | 0,3550 | 0,1990 | 0,1510 | 0,1360 |
Producent: EVERSPIN
Symbol producenta: 1383UYD/S530-A3
Obudowa dokładna: Rys.OL.1383UYD/S530-A3
Magazyn zewnętrzny:
3900 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1424 |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 1383UYD/S530-A3
Obudowa dokładna: Rys.OL.1383UYD/S530-A3
Magazyn zewnętrzny:
14500 szt.
| ilość szt. | 11500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1360 |
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Żółty |
| Długość fali zakres: | 589nm ~ 591nm |
| Jasność: | 400mcd ~ 800mcd |
| Prąd przewodzenia: | 25mA |
| Kąt świecenia: | 25° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,7V ~ 2,4V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 5mm |