17-21SURC/S530-A2 Everlight
Symbol Micros:
OL.17-21SURC/S530-A2
Obudowa: Rys.OL.17-21SURC/S530-A2
LED SMD 0805 czerwony; wymiary: 2x1,25x1mm; jasność: 15-123mcd; prąd diody: 25mA Długość fali: 624-632nm; kąt świecenia: 140°; napięcie: 2-2,4V
Parametry
| Producent: | EVERLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Kolor diody LED: | Czerwony |
| Jasność: | 15mcd ~ 123mcd |
| Kąt świecenia: | 140° |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 17-21SURC/S530-A2
Obudowa dokładna: Rys.OL.17-21SURC/S530-A2
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5810 | 0,2660 | 0,1450 | 0,1080 | 0,0968 |
| Producent: | EVERLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Kolor diody LED: | Czerwony |
| Jasność: | 15mcd ~ 123mcd |
| Kąt świecenia: | 140° |
| Prąd diody LED: | 25mA |
| Soczewka diody: | Wodnoprzeźroczysta |
| Czoło: | Płaskie |
| Napięcie pracy: | 2V ~ 2,4V |
| Długość fali zakres: | 624nm ~ 632nm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |