19-213/BHC-AP1Q2/5T EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.19-213/BHC-AP1Q2/5T
Obudowa: Rys.OL.19-213/BHC-AP1Q2/5T
LED SMD 0805 zielony; wymiary: 2x1,25x1mm; jasność: 45-112mcd; prąd diody: 20mA Długość fali: 464,5-474,5nm; kąt świecenia: 140°; napięcie: 2,7-3,7V
Parametry
| Producent: | EVERLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Kolor diody LED: | Niebieski |
| Jasność: | 45mcd ~ 112mcd |
| Kąt świecenia: | 140° |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 19-213/BHC-AP1Q2/5T RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.19-213/BHC-AP1Q2/5T
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,8960 | 0,4540 | 0,2750 | 0,2180 | 0,1990 |
Producent: EVERSPIN
Symbol producenta: 19-213/BHC-AP1Q2/5T
Obudowa dokładna: Rys.OL.19-213/BHC-AP1Q2/5T
Magazyn zewnętrzny:
4700 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2416 |
| Producent: | EVERLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Kolor diody LED: | Niebieski |
| Jasność: | 45mcd ~ 112mcd |
| Kąt świecenia: | 140° |
| Prąd diody LED: | 20mA |
| Soczewka diody: | Wodnoprzeźroczysta |
| Moc: | 75mW |
| Napięcie pracy: | 2,7V ~ 3,7V |
| Długość fali zakres: | 464,5nm ~ 476,5nm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |