204-10SURC/S400-A8 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.204-10SURC/S400-A8
Obudowa: Rys.OL.204-10SURC/S400-A8
LED THT; 3 mm; czerwona; jasność: 800-1250mcd; prąd diody: 50mA Długość fali: 624-632nm; Wodno przezroczysta; Napięcie: 2-2,4V
Parametry
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Czerwony |
| Jasność: | 800mcd ~ 1250mcd |
| Prąd przewodzenia: | 50mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Długość fali zakres: | 624nm ~ 632nm |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2V ~ 2,4V |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 204-10SURC/S400-A8 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.204-10SURC/S400-A8
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 30+ | 200+ | 1000+ | 5000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,7100 | 0,2840 | 0,1650 | 0,1380 | 0,1290 |
Producent: EVERSPIN
Symbol producenta: 204-10SURC/S400-A8
Obudowa dokładna: Rys.OL.204-10SURC/S400-A8
Magazyn zewnętrzny:
5925 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2199 |
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Czerwony |
| Jasność: | 800mcd ~ 1250mcd |
| Prąd przewodzenia: | 50mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Długość fali zakres: | 624nm ~ 632nm |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2V ~ 2,4V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 3mm |