24-21SYGC/S530-E2/TR8 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.24-21SYGC/S530-E2/TR8
Obudowa: Rys.OL.24-21SYGC/S530-E2/TR8
LED SMD 1206; żółto-zielony; wymiary: 3,2x1,6x1,1mm; jasność: 16-22mcd; prąd diody: 25mA Długość fali: 573-575nm; kąt świecenia: 130°; napięcie: 1,7-2,4V
Parametry
| Producent: | EVERLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Kolor diody LED: | Żółto - Zielony |
| Jasność: | 16mcd ~ 22mcd |
| Kąt świecenia: | 130° |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 24-21SYGC/S530-E2/TR8 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.24-21SYGC/S530-E2/TR8
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,8640 | 0,4090 | 0,2290 | 0,1730 | 0,1570 |
| Producent: | EVERLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Kolor diody LED: | Żółto - Zielony |
| Jasność: | 16mcd ~ 22mcd |
| Kąt świecenia: | 130° |
| Prąd diody LED: | 25mA |
| Soczewka diody: | Wodnoprzeźroczysta |
| Moc: | 60mW |
| Napięcie pracy: | 1,7V ~ 2,4V |
| Długość fali zakres: | 573nm ~ 575nm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |