25-21UYC/S530-A2/TR8 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.25-21UYC/S530-A2/TR8
Obudowa: Rys.OL.25-21UYC/S530-A2/TR8
LED SMD 1206; żółty; wymiary: 3,2x1,6x1,1mm; jasność: 18-45mcd; prąd diody: 25mA Długość fali: 589-591nm; kąt świecenia: 60°; napięcie: 2-2,4V
Parametry
| Producent: | EVERLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Kolor diody LED: | Żółty |
| Jasność: | 18mcd ~ 45mcd |
| Kąt świecenia: | 60° |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 25-21UYC/S530-A2/TR8 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.25-21UYC/S530-A2/TR8
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,8310 | 0,3930 | 0,2200 | 0,1660 | 0,1510 |
Producent: EVERSPIN
Symbol producenta: 25-21UYC/S530-A2/TR8
Obudowa dokładna: Rys.OL.25-21UYC/S530-A2/TR8
Magazyn zewnętrzny:
8100 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1745 |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 25-21UYC/S530-A2/TR8
Obudowa dokładna: Rys.OL.25-21UYC/S530-A2/TR8
Magazyn zewnętrzny:
58000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1565 |
| Producent: | EVERLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Kolor diody LED: | Żółty |
| Jasność: | 18mcd ~ 45mcd |
| Kąt świecenia: | 60° |
| Prąd diody LED: | 25mA |
| Soczewka diody: | Wodnoprzeźroczysta |
| Moc: | 60mW |
| Napięcie pracy: | 2V ~ 2,4V |
| Długość fali zakres: | 589nm ~ 591nm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |