333-2SURD/S530-A3 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.333-2SURD/S530-A3
Obudowa: Rys.OL.333-2SURD/S530-A3
LED THT; dyfuzyjny; czerwony; jasność: 250-500mcd; kąt świecenia: 30°; napięcie prądu: 25mA Długość fali: 624-632nm; napięcie robocze: 2-2,4V
Parametry
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Czerwony |
| Długość fali zakres: | 624nm ~ 632nm |
| Jasność: | 160mcd ~ 320mcd |
| Prąd przewodzenia: | 25mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2V ~ 2,4V |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 333-2SURD/S530-A3 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.333-2SURD/S530-A3
Stan magazynowy:
1400 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 1500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6110 | 0,2880 | 0,1600 | 0,1210 | 0,1110 |
Producent: EVERSPIN
Symbol producenta: 333-2SURD/S530-A3
Obudowa dokładna: Rys.OL.333-2SURD/S530-A3
Magazyn zewnętrzny:
16200 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1350 |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 333-2SURD/S530-A3
Obudowa dokładna: Rys.OL.333-2SURD/S530-A3
Magazyn zewnętrzny:
7600 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1121 |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 333-2SURD/S530-A3
Obudowa dokładna: Rys.OL.333-2SURD/S530-A3
Magazyn zewnętrzny:
20221 szt.
| ilość szt. | 4500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1166 |
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Czerwony |
| Długość fali zakres: | 624nm ~ 632nm |
| Jasność: | 160mcd ~ 320mcd |
| Prąd przewodzenia: | 25mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2V ~ 2,4V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 5mm |