333-2SYGD/S530-E2 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.333-2SYGD/S530-E2
Obudowa: Rys.OL.333-2SYGD/S530-E2
LED THT; dyfuzyjny; żółto-zielony; jasność: 40-80mcd; kąt świecenia: 30°; napięcie prądu: 25mA Długość fali: 573-575nm; napięcie robocze: 1,7-2,4V
Parametry
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Żółto-zielony |
| Długość fali zakres: | 573nm ~ 575nm |
| Jasność: | 40mcd ~ 80mcd |
| Prąd przewodzenia: | 25mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,7V ~ 2,4V |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 333-2SYGD/S530-E2 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.333-2SYGD/S530-E2
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6880 | 0,3250 | 0,1820 | 0,1380 | 0,1250 |
Producent: EVERSPIN
Symbol producenta: 333-2SYGD/S530-E2
Obudowa dokładna: Rys.OL.333-2SYGD/S530-E2
Magazyn zewnętrzny:
4900 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1492 |
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Żółto-zielony |
| Długość fali zakres: | 573nm ~ 575nm |
| Jasność: | 40mcd ~ 80mcd |
| Prąd przewodzenia: | 25mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,7V ~ 2,4V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 5mm |