333-2UYD/S530-A3 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.333-2UYD/S530-A3
Obudowa: Rys.OL.333-2UYD/S530-A3
LED THT; dyfuzyjny; żółty; jasność: 100-320mcd; kąt świecenia: 30°; napięcie prądu: 25mA Długość fali: 589-591nm; napięcie robocze: 1,7-2,4V
Parametry
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Żółty |
| Długość fali zakres: | 589nm ~ 591nm |
| Jasność: | 100mcd ~ 320mcd |
| Prąd przewodzenia: | 25mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,7V ~ 2,4V |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 333-2UYD/S530-A3 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.333-2UYD/S530-A3
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5720 | 0,2710 | 0,1510 | 0,1150 | 0,1040 |
Producent: EVERSPIN
Symbol producenta: 333-2UYD/S530-A3
Obudowa dokładna: Rys.OL.333-2UYD/S530-A3
Magazyn zewnętrzny:
17200 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1238 |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 333-2UYD/S530-A3
Obudowa dokładna: Rys.OL.333-2UYD/S530-A3
Magazyn zewnętrzny:
4800 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1040 |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 333-2UYD/S530-A3
Obudowa dokładna: Rys.OL.333-2UYD/S530-A3
Magazyn zewnętrzny:
16000 szt.
| ilość szt. | 13500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1102 |
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Żółty |
| Długość fali zakres: | 589nm ~ 591nm |
| Jasność: | 100mcd ~ 320mcd |
| Prąd przewodzenia: | 25mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,7V ~ 2,4V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 5mm |