339-1SURSYGW/S530-A2 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.339-1SURSYGW/S530-A2
Obudowa: Rys.OL.339-1SURSYGW/S530-A2
LED THT; dyfuzyjny; czerwony/żółto-zielony; jasność: 25-50mcd/16-32mcd; kąt świecenia: 30°; napięcie prądu: 25mA Długość fali: 624-632nm/573-575nm; napięcie robocze: 1,7-2,4V/1,7-2,4V
Parametry
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Czerwony/Żółto-Zielony |
| Długość fali zakres: | 624nm ~ 632nm/573nm ~ 575nm |
| Jasność: | 25mcd ~ 50mcd/16mcd ~ 32mcd |
| Prąd przewodzenia: | 60mA |
| Kąt świecenia: | 70° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,7V ~ 2,4V/1,7V ~ 2,4V |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 339-1SURSYGW/S530-A2 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.339-1SURSYGW/S530-A2
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9210 | 0,5080 | 0,3360 | 0,2800 | 0,2630 |
Producent: EVERSPIN
Symbol producenta: 339-1SURSYGW/S530-A2
Obudowa dokładna: Rys.OL.339-1SURSYGW/S530-A2
Magazyn zewnętrzny:
9075 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3154 |
Producent: EVERLIGHT
Symbol producenta: 339-1SURSYGW/S530-A2
Obudowa dokładna: Rys.OL.339-1SURSYGW/S530-A2
Magazyn zewnętrzny:
12500 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2872 |
| Producent: | EVERLIGHT |
| Kolor: | Czerwony/Żółto-Zielony |
| Długość fali zakres: | 624nm ~ 632nm/573nm ~ 575nm |
| Jasność: | 25mcd ~ 50mcd/16mcd ~ 32mcd |
| Prąd przewodzenia: | 60mA |
| Kąt świecenia: | 70° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,7V ~ 2,4V/1,7V ~ 2,4V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 5mm |