LTST-C150KGKT Lite-On
Symbol Micros:
OL.LTST-C150KGKT
Obudowa: Rys.OLS.06w
LED SMD 1206; zielony; 18~71mcd; 571nm; 30mA; 130°; 2,0V; -55~+85°C; przeźroczysta
Parametry
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Zielony |
| Jasność: | 18~71mcd |
| Długość fali (nm): | 571nm |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Kąt świecenia: | 130° |
| Napięcie przewodzenia [UF]: | 2,0V |
Producent: LITE-ON
Symbol producenta: LTST-C150KGKT RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OLS.06w
karta katalogowa
Stan magazynowy:
75 szt.
| ilość szt. | 5+ | 30+ | 200+ | 1000+ | 5000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4960 | 0,1900 | 0,1070 | 0,0883 | 0,0827 |
Producent: LITE-ON
Symbol producenta: LTST-C150KGKT RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OLS.06w
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 30+ | 200+ | 1000+ | 5000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4960 | 0,1900 | 0,1070 | 0,0883 | 0,0827 |
Producent: LITE-ON
Symbol producenta: LTST-C150KGKT
Obudowa dokładna: Rys.OLS.06w
Magazyn zewnętrzny:
51300 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1197 |
Producent: LITE-ON
Symbol producenta: LTST-C150KGKT
Obudowa dokładna: Rys.OLS.06w
Magazyn zewnętrzny:
33000 szt.
| ilość szt. | 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0927 |
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Zielony |
| Jasność: | 18~71mcd |
| Długość fali (nm): | 571nm |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Kąt świecenia: | 130° |
| Napięcie przewodzenia [UF]: | 2,0V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 85°C |