LTW-C230DS Lite-On
Symbol Micros:
OL.LTW-C230DS
Obudowa: Rys.OL.LTW-C230DS
LED SMD 1206; biały zimny; 180~450mcd; 20mA; 130°; 2,8~3,6V; -30~+85°C; dyfuzyjna
Parametry
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Biały zimny |
| Jasność: | 180~450mcd |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 130° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,8~3,6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -30°C ~ 85°C |
Producent: LITE-ON
Symbol producenta: LTW-C230DS RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OL.LTW-C230DS
karta katalogowa
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9190 | 0,4360 | 0,2450 | 0,1860 | 0,1670 |
Producent: LITE-ON
Symbol producenta: LTW-C230DS
Obudowa dokładna: Rys.OL.LTW-C230DS
Magazyn zewnętrzny:
9000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1998 |
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Biały zimny |
| Jasność: | 180~450mcd |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 130° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,8~3,6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -30°C ~ 85°C |