OSW5YK5A32A-KL OPTOSUPPLY
Symbol Micros:
OLB.5m1100
Obudowa: Rys.OLB.5m1100
LED; THT; 5mm; biały; 750~1120mcd; 30mA; 30°; 2,9~3,6V; -30~+85°C; matowa
Parametry
| Producent: | OPTOSUPPLY |
| Kolor: | Biały |
| Jasność: | 750~1120mcd |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Współrzędne chromatyczne: | X:0.27; y:0.28 |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,9~3,6V |
Producent: OPTOSUPPLY
Symbol producenta: OSW5YK5A32A-KL RoHS Bh1-1
Obudowa dokładna: Rys.OLB.5m1100
karta katalogowa
Stan magazynowy:
500 szt.
| ilość szt. | 3+ | 10+ | 30+ | 100+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0600 | 0,6750 | 0,5120 | 0,4300 | 0,3870 |
| Producent: | OPTOSUPPLY |
| Kolor: | Biały |
| Jasność: | 750~1120mcd |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Współrzędne chromatyczne: | X:0.27; y:0.28 |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,9~3,6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -30°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 5mm |