LL-R3528WC-W2-1D LuckyLight
Symbol Micros:
OLB.LL-R3528WC-W2-1D
Obudowa: Rys.OLB.LL-R3528WC-W2-1D
LED 3528 (PLCC2) biały; jasność: 2000-2500mcd; Kąt świecenia: 120°; napięcie diody: 25mA Temperatura barwowa: 5000-6500K; napięcie pracy: 2,8-3,6V
Parametry
| Producent: | LUCKYLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 3528 |
| Kolor diody LED: | Biały |
| Jasność: | 2000mcd ~ 2500mcd |
| Kąt świecenia: | 120° |
Producent: LUCKY LIGHT
Symbol producenta: LL-R3528WC-W2-1D RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OLB.LL-R3528WC-W2-1D
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6440 | 0,3050 | 0,1700 | 0,1290 | 0,1170 |
| Producent: | LUCKYLIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 3528 |
| Kolor diody LED: | Biały |
| Jasność: | 2000mcd ~ 2500mcd |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Prąd diody LED: | 25mA |
| Napięcie pracy: | 2,8V ~ 3,6V |
| Temperatura barwowa (zakres): | 5000K ~ 6500K |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 80°C |
| Współrzędne chromatyczne: | X: 0,31; Y: 0,32 |