LTW-5630AQL40 LITE-ON
Symbol Micros:
OLB.LTW-5630AQL40
Obudowa: Rys.OLB.LTW-5630AQL40
Kolor: biały; Jasność: 36,5 lm ~ 54,5 lm; Prąd diody: 200 mA; Napięcie przewodzenia: 2,8 V ~3,3 V; Temperatura barwowa: 4000 K
Parametry
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Biały |
| Jasność: | 36,5lm ~ 54,5lm |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,8V ~3,3V |
| Temperatura barwowa: | 4000K |
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Biały |
| Jasność: | 36,5lm ~ 54,5lm |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,8V ~3,3V |
| Temperatura barwowa: | 4000K |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Współrzędne chromatyczne: | x: 0,382; y: 0,38 |