LTW-5630AQL50 LITE-ON
Symbol Micros:
OLB.LTW-5630AQL50
Obudowa: Rys.OLB.LTW-5630AQL50
Kolor: biały; Jasność: 36,5 lm ~ 54,5 lm; Prąd diody: 200 mA; Napięcie przewodzenia: 2,8 V ~3,3 V; Temperatura barwowa: 5000 K
Parametry
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Biały |
| Jasność: | 36,5lm ~ 54,5lm |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,8V ~3,3V |
| Temperatura barwowa: | 5000K |
Producent: LITE-ON
Symbol producenta: LTW-5630AQL50 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OLB.LTW-5630AQL50
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9070 | 0,5020 | 0,3330 | 0,2780 | 0,2590 |
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Biały |
| Jasność: | 36,5lm ~ 54,5lm |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,8V ~3,3V |
| Temperatura barwowa: | 5000K |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Współrzędne chromatyczne: | x: 0,408; y: 0,392 |