FYLS-0402CKURC FORYARD
Symbol Micros:
OLC.FYLS-0402CKURC
Obudowa: Rys.OLC.FYLS-0402CKURC
LED SMD 0402 czerwony; jasność: 57-145mcd; prąd diody: 30mA Długość fali: 623-645nm; kąt świecenia: 20°; napięcie: 1,7-2,4V
Parametry
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Czerwony |
| Jasność: | 57mcd ~ 145mcd |
| Długość fali zakres: | 623nm ~ 645nm |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Kąt świecenia: | 20° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,7V ~ 2,4V |
Producent: FORYARD
Symbol producenta: FYLS-0402CKURC RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OLC.FYLS-0402CKURC
Stan magazynowy:
20000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 30+ | 200+ | 1000+ | 5000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5570 | 0,2130 | 0,1200 | 0,0991 | 0,0928 |
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Czerwony |
| Jasność: | 57mcd ~ 145mcd |
| Długość fali zakres: | 623nm ~ 645nm |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Kąt świecenia: | 20° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,7V ~ 2,4V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |